RUČNÍ MYTÍ

Dovolujeme si Vám nabídnout bezkonkurenční spolupráci v oblasti kompletního mytí a čištění interiéru pro Váš vozový park. Připravíme Vám zajímavé programy na čištění a mytí Vašeho vozidla, a to přesně dle Vašich požadavků. Dále po telefonické dohodě můžeme Vaše auto vyzvednout a přivézt zpět dokonale čisté. Poskytujeme také službu tzv: Náhradní plnění a to z důvodu, že zaměstnáváme ze 100% naše zdravotně znevýhodněné spoluobčany.

Jaké postupy používáme:
Jsme profesionálové v oblasti ručního mytí a čištění vozidel. Poradíme Vám, jak nejlépe pečovat o Váš automobil, jaké přípravky používáme na automobily, které navštěvují naše provozovny. Máme otevřeno 5 dní v týdnu. V našich provozovnách najdete obsluhující personál, který je pravidelně zaškolován a informován o novinkách v oblasti autokosmetiky. Snažíme se vždy být první. Každá Vaše návštěva zvyšuje vysokou hodnotu Vašeho automobilu. Naše postupy při mytí a čištění vozidla jsou vždy aplikovány přesným a odborným postupem, kterým se řídí náš vyškolený personál. Práce je vždy prováděna do nejmenšího detailu a to vždy od převzetí automobilu až do úplného předání zákazníkovi. Řídíme se odborným manuálem, jak postupovat při aplikaci profesionálních přípravků Značky WURTH na Váš automobil.

RENOVACE A OBNOVA LAKU.
Naše společnost se dále specializuje na renovaci a obnovu laku. Profesionální a vyškolený personál si předem se zákazníkem dohodne osobní návštěvu v naší provozovně a přesně se domluví na úkonech, které by se měyi provádět na automobilu. Lak automobilu ztrácí po čase lesk a sytost barvy. Je opotřebován provozem, běžnou údržbou především pak kartáčovým mytím. Lesk a sytost barvy dokonale obnovíme 3M metodou strojního vícestupňového broušení a leštění. Výsledkem procedury je vytvoření brilantního, hlubokého a stáleho lesku. Dlouhodobá ochrana laku s voskem Kvalitní vosk vytváří na povrchu laku ochranný film, který snižuje tření a odpuzuje vodu a s ní nečistoty. Odborně aplikovaný a vypracovaný nano vosk bude po celou dobu, a to minimálně 6 měsíců, tvořit účinnou ochranu laku vašeho automobilu před nepříznivými vlivy provozu. Samotné aplikaci nano vosku předchází důkladná příprava povrchu karosérie. Základem je ruční mytí automobilu, řádné detailní vysušení karosérie,odstranění asfaltu,náletu, škrábanců, oděrek, atd.

DÁRKOVÉ POUKAZY, VOUCHERY, SPOLEČNOSTI
nabízíme pro Vaše známé a přátele různé typy dárkových poukazů a voucherů, přímo dle Vašich představ a požadavků. Pokud jste se právě rozhodli, že uděláte někomu radost, věnujte mu náš dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě, dle našeho ceníku služeb. Věříme, že budete maximálně spokojeni a že právě Vy překvapíte s dárkovým poukazem na využití našich nabízených služeb. Dárkové poukazy a vouchery nejsou nijak omezeny splatností k určitému datu. Věříme a jsme přesvědčeni, že naše nabídka Vás velice zaujala a že využijete našich služeb.

Ceny za jednotlivé položky

FAST - „suché čištění", 1,5 hodiny, cena 350,- + DPH
Vysátí podlah, sedaček a úložného prostoru, čištění oken.

MEDIUM – 3,5 hodiny, cena 800,- +DPH
Vysátí a tepování podlah, sedaček, úložného prostoru a rohožek, ošetření plastů a gum, čištění oken.

EXCLUSIVE – 4 hodiny, cena 1000,- + DPH
Umytí a ošetření zárubní dveří, vysátí a tepování podlah, sedaček, úložného prostoru a rohožek, ošetření plastů a gum, čištění oken.

EXCLUSIVE PLUS – 5 hodin, cena 1 200,- + DPH
Umytí a ošetření zárubní dveří, tepování stropu, vysátí a tepování podlah, sedaček, úložného
prostoru a rohožek, ošetření plastů a gum, čištění oken.

Spočítejte si sami - ceník jednotlivých prací